KONST / Litografier / Färglitografi 13442276
nr 1344 2276
Måns Heidvall
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 95/110. Motivet: 40x53 cm
Måns Heidvall, svensk bildkonstnär född 1951.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 19:41:45
26/8 17:33:03